Neler Yeni

Marka Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB Özellikleri ve Cihaz Yorumları

M

Mustafa ali Alperen

Ziyaretci
Ürün güzel telefonu alırken biraz tereddüt de kaldık ama şimdilik bi sıkıntı görmedim şarjı da güzel gidiyor ilk açıldığında %50 idi halen bitmedi paketleme felan gayet güzeldi

Y

Yaren Küçük

Ziyaretci
Kamera da cilt tonlarını malum marka daha iyi gösteriyor ama arada ki fiyat farkına göre yapacak bir şey yok.Haricinde şimdilik herşeyi 10.

B

Batuhan Gökgöz

Ziyaretci
kardeşime aldık 2 günde elimize ulaştı. çok güzel bir telefon. fiyat performans ürünü. bütçeniz 2500 altı ise alınabilecek En güzel telefon.

P

Pınar Akbaş

Ziyaretci
Telefon çok iyi Fiyat performans 10/10 lakin 26 Kasım da verdiğim sipariş bugün daha yeni elime ulaştı. Onun için 1 yıldız veriyorum. Teslimat tarihine bakarak sipariş verin sonra benim gibi 20 gün mağdur olmayın. :)

D

Derya sema Sefer

Ziyaretci
PERİŞAN OLMAK İSTEMIYORSANIZ BAŞKA YERDEN ALIN. 10 GÜN OLDU KARGOYA VERILMEDI İPTAL DE EDİLMİYOR. PARAMIZDAN REZİL OLDUK.

Ö

Ömer Yar

Ziyaretci
10 numara 5 yıldız .. pubg hiç takılmadan yüksek grafik oynatıyor. face id süper çok hızlı her açıdan tanıyor. şarj süper dayanıyor. camera pahalı 12 binlik telle yarışır. güvenlik çok iyi ikinci ekran var ilk kez bu telde gördüm ( tek cihazda iki android sistemi gibi , önemli şeyleri ikinci ekranda güvenle tutabilirsiniz) ekran yansıtma nfc falanda var ..

Bu Bilgilendirmeyi Dikkate Alın!
Yazılan yorumlar genel ahlak kurallarına uygun olmak zorundadır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.