Neler Yeni

Marka Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB Özellikleri ve Cihaz Yorumları

O

Orçun Tezkirecioğlu

Ziyaretci
iki hafta önce kardeşime aldık 2800 TL ye burdan 2200 e aldım şahane tşkler trendyol

G

Gözde Özder

Ziyaretci
1088 i kaçıranlar için son kez bir daha 1088 lütfen. 2 adet alacağım. Biz köye gittik geldik o arada fiyatı yine kaçırdım. Sürekli takipteyim lütfen fiyatlarda güzellik yapmanızı bekliyoruz...

M

Mustafa güvenç İlikmen

Ziyaretci
9-10-11 Kasım tarihlerinde sipariş verdiğim için kargo çok geç geldi. Onun dışında anneme hediye almıştım biraz büyük olması dışında başarılı bir telefon. Telefonun arkası çok şık durmaktadır.

S

Salim Ensari

Ziyaretci
3gun sonra geldi. fiyat performans açısından çok iyi ama ben ios'tan android e gectigim için baya zorlandım. uygulamalar bir anda kendini kapatıyor onu anlayamadım. telefondan mi yoksa android den mi bilemiyorum. güncellemeyle belki düzelir. kamerası gerçekten çok iyi. hem de arttırılabilir hafızası olması çok iyi bir avantaj. iPhone 6s kullanıyordum ve şarj olayından çok sıkılmıştım, şarjı 1,5-2 gün gidiyor. hızlı da ayrıca. karşılaştırma sitelerinden mi9t ile red mi8proyu karşılaştırarak aldım ve %10 farkla red mi pro daha iyiydi. ekran beklediğimden daha büyük çıktı. tek elle kullanım biraz zor. ama bu fiyata göre mükemmel telefon

Z

Zehra Gündebahar

Ziyaretci
ambalaj çok iyi, değil elden düşmesi bu ambalajla çatıdan düşse telefona birşey olmaz.teslimat beklediğimden erken oldu.telefona gelince 10 numara.renk,hız, kullanım,kızıma aldım ve eski telefonu iPhone 5s ti.simdi oda benim gibi xaomi li oldu.telefon elinden düşmüyor.tesekkurler.bu arada tedarikçi senguller iletişim e de ayrıca teşekkürler.

I

Işılay Battal

Ziyaretci
Ürün elime bugün ulaştı 11 gün bekledim ama beklediğime değdi özenli paketleme için NASA İLETİŞİM e teşekkür ederim sorunsuz teslim edildi, gerçekten anlatıldığı gibi harika bi telefon 4 saat aralıksız elimden düşmedi Wiifi ve Bluettoth a bağlı olmasına rağmen hatta akıllı saatime sürekli bağlı ve arka planda çalışıyor olmasına artı tüm uygulamaları indirip güncellemeleri yapmama rağmen giden şarj %20 kısacası herkese tavsiye ederim teşekkürler Trendyol teşekkürler NASA İletişim

Y

Yurdagül Oran

Ziyaretci
ürün gayet iyi,bu fiyat bandının açık ara en iyisi.Kamerası gayet güzel çok ekstra çekimler beklemeyen kişiler için gayet yeterli.Oyun performansı harika hiç kasma olmuyor,ısınma oyun süresine,ekran parlaklığına ve oynadığınız kaliteye göre değişiyor,ben en iyi ayarlarda yarım saat mobile legends ve pubg oynadım,telefon biraz ısındı ama rahatsız edecek düzeyde değil tabiki şarjı sabah 7de full şarjda kullanmaya başladım sosyal medy ve oyunlarda baya vakit geçirdim 12 saatlik süreçte %50 şarjım kalmıştı,gayet iyi batary performansı var genel olarak iyi.Kötü yönlerinden bazıları telefon büyük tek elle kullanımı zor oluyor özellikle yatarken kullanmak zor oluyor.Alacak arkadaşlar daha fazla para veremiyorsanız kesinlikle alın başka telefon düşünmeyin.

İ

İsmail Ertekin

Ziyaretci
15.11.2019 tarıhınde note 8 pro 128gb sipariş ettim 19.11.2019 da elime ulaştı Türkiye garantili idi ve kargoya verildiği 2 . gün de elime ulaştı . Satıcı da gayet iyi paketlemis Alan memnun kısacası :)

V

Veysel Menteş

Ziyaretci
Telefonu 1haftadır kullanıyorum, iphone dan androide geçen biri olarak açıkcası hiç yatlık çekmedim. telefon çok güzel. fotoğraf çekimleri çok çook aman aman değil. alt tarafı instagrama koyucaz yani sonuçta ???? 64mp kamerası gayet başarılı. inci beyaz rengine aşık oldum. kılıf alıcaktım,yanında gelen kılıfla kullanıyorum ve bayılıyorum iyiki almamışım. telefonun şimdilik hızı çok iyi kasmıyor. sürekli güncellemeler yapıyor. bu yeni telefonlarda marka farketmeksizin genel olarak ahize sesi problemi var sanki, telefonu kulağına tutmadığında bile sesi duyabiliyorken kulağını koyunca ses çok az geliyor. Sap değerine takılsam da f/p olarak çok çok iyi bi telefon olduğu için aldım. xiaomi yeni yeni kendini gösterdiği için bi tereddüt var ama ibence gözde olacak bi marka ve model. kesinlikle aynı segmentteki diğer telefonlara 700 800 ₺ daha fazla vermeyi düşünmeyin note8 pro çok çok iyi.

A

Ali İkier

Ziyaretci
Ürün efsane uzun araştırmalar sonucu seçtim telefon hakkında yorum yapmak anlamsız zaten özelliklerini araştırmadan almak saçma.Ama Türkiye’den garanti belgeli geldi güvenilir bir şirket .Tek sorun aldıktan bir hafta sonra 50-150₺ arasında indirim daha yapıldı yıllardır elite bir üye olarak böyle şeylerin haberini almak isterim teşekkürler

Bu Bilgilendirmeyi Dikkate Alın!
Yazılan yorumlar genel ahlak kurallarına uygun olmak zorundadır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.