Neler Yeni

Marka Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB Özellikleri ve Cihaz Yorumları

Monarch

Destek Ekibi!
Yönetici
Admin
Ağırlık199 g
Arttırılabilir Hafıza256 GB'a kadar
Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi)Var
Bağlantı Hızı42.2 Mbps
Bekleme SüresiBekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
BluetoothVar
Boyutlar161.3 x 76.4 x 8.8 mm
Çift HatlıVar ( Tek İşlemcili )
Dahili Hafıza64 GB
Dahili ModemVar
Dokunmatik EkranVar
Ekran Boyut Aralığı6 inç ve Üzeri
Ekran Boyutu6,53 inç
Ekran Çözünürlüğü1080 x 2340
Ekran Renk Çözünürlüğü16 Milyon
Ekran TipiIPS LCD
E-mail DesteğiVar
Entegre FlaşVar
Entegre KameraVar
Garanti TipiResmi Distribütör Garantili
Görüntülü KonuşmaVar ( Uygulama ile data kullanır )
Göz TaramasıYok
GPS (Küresel Konumlama Sistemi)Var
Hafıza Kartı TipiMicro SD
HandsFree (Eller Serbest)Var
İşlemci Kapasitesi2,05 GHz Dual Core + 2,0 GHz Hexa Core
İşletim SistemiAndroid 9.0 (Pie)
İşletim TürüAndroid
Kablosuz ŞarjYok
Kamera Çözünürlüğü Aralığı20 MP ve Üzeri
Kamera Çözünürlüğü64 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP
Kamera Zoom (Yakınlaştırma)2x, Var
KlavyeYok
Konuşma SüresiKonuşma süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir
Mobil Bağlantı Hızı4.5G
MP3 ÇalmaVar
NFC (Yakın Alan İletişimi)Var
Ön (Selfie) Kamera Aralığı20 MP ve Üzeri
Ön (Selfie) Kamera20 MP
Parmak İzi OkuyucuVar
Pil Gücü Aralığı4000 - 4999 mAh
Pil Gücü4500 mAh
Pil TürüLi-Po
RadyoVar
RAM Kapasitesi6 GB RAM
Ses KayıtVar
Şarj GirişiType-C
Şebeke800/850/900/1800/1900/2100/2300/2500/2600
Telefon HafızasıVar
Telefon TipiBar Tipi
Video KayıtVar
Video OynatmaVar
Wi-Fi802.11 a/b/g/n/ac
Yüz TanımaVar
Zil TipiPolifonik - MP3

I

Itır Simser

Ziyaretci
performansı, uzun pil ömrü, estetiği vs. herşeyiyle 10 numara bir cihaz. ihtiyacı olanlara şiddetle tavsiye ederim.

M

Metin Özdikmen

Ziyaretci
MISTORE üzerinden 09.11.2019 tarihinde aldığım ürün 12.11.2019 tarihinde kargolandı ve 15.11.2019 tarihinde elime geçti, yoğunluktan dolayı 1 gün geç gelmesi kabul edilebilir bir şey. Onun haricinde cihaz gerçekten güzel ve akıcı. Fiyatına göre oldukça yeterli hatta fiyatının üzerinde özelliklere sahip. Bütçesi bu civarlarda olanlar için güzel bir alternatif.

M

Munise Şahbazoğlu

Ziyaretci
10/10 hiçbir sıkıntısını görmedim acaba alsam mı diye düşünen varsa düşünmeden alsın. aylardır kullanıyorum onlarca oyun oynadım, uygulama yükledim ne kasma ne başka bir şey hiçbir sıkıntı olmadı. kamerası da şuana kadar kullandığım telefonlar arasında en iyisi kuşkusuz. gece çekimleri özellikle muazzam.

H

Himmet Kılıçay

Ziyaretci
fiyat kalite açısından 10/10 kamera harika piyasadaki üst segment telefonlar ile yarışır kesinlikle tavsiye ederim

A

Altan Ozat

Ziyaretci
çok hızı kargo telefon mükemmel bazıları 1088 ze aldım diyorlar aslı yok pro ile normal 8 karıştırıyorlar çok memnunum tavsiye ederim

B

Burcu Gürakan

Ziyaretci
ürünü 06.01.2019 tarihinde gece saatlerinde sipariş geçtim. 08.01.2019 saat 10.00 sularında geldi neredeyse bir buçuk günde teslim ettiler. siparis ettiğim ürünün aynısını gönderdiler. kvk garanti belgesi de içinde mevcut idi. ilk izlenimlerime göre bu fiyata böyle kalite 5 yıldızı hak ediyor.

S

Sabiha Karagöl

Ziyaretci
ürünü 25/11 23.57de sipariş ettim 27\11 13.30 da elime ulaştı hızlı kargo için teşekkürler.

Y

Yüksel Zobu

Ziyaretci
Dün kargoya verildi bugün elimde. Telefon şu an için çok iyi kullanışlı harika resim çekiyor. Eğer kronik bir sorunla karşılaşmazsam şimdiki puanım 10 numara 5 yıldız. Ayrıca telefonda NFC var merak edenler için de bir not :)

B

Berfin Şanverdi

Ziyaretci
Çok çok memnunum. Gerçekten kaliteli bir ürün. Tavsiye ederim. Ama acelesi olmayanlar Mi note 10'u bekleyebilirler. Ürün özenle paketlenmiş, kaliteli ve hızlı bir şekilde geldi. Satıcıya teşekkürler.

E

Eyüpcan Bağçaaltı

Ziyaretci
Öncelikle trendyola ve nasa iletişime çok teşekkür ederim. Telefonumun siparişini 21 ocak saat 22:00 civarı verdim. 24 ocak saat 09:30 civarı da teslim aldım. Çok özenle kutulanmış ve sorunsuz, istediğim renk de dahil kusursuz geldi. Alacak arkadaşlar ben de yorumlara bakarak çekindim açıkcası fakat gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

S

Serra Alhas

Ziyaretci
ürün tam bir fiyat performans ürünü. 2000 2500 dolaylarında bütçeniz varsa tavsiye ederim.yalnız kargoda biraz gecikme oldu

E

Eren Basan

Ziyaretci
Ürün elime tam 10 gün sonra ulaştı Xiaomi REDMİ Note 8 Pro 64Gb Yeşil geldi tam istediğim gibi KVK Garantili Güzel beğendim makul fiyatta güzel bir performans sağlayacak bir ürün.

K

Kıvılcım Öner

Ziyaretci
ürün kutusunun içinden kulaklık çıkmıyor. şarj aleti ver kılıfı var. çok çabuk elime ulaştı. paketlemesi güzeldi. telefon gerçekten şahane.ön kamerası 20 diyor. ama kesinlikle daha yüksek. tavsiye ederim

Bu Bilgilendirmeyi Dikkate Alın!
Yazılan yorumlar genel ahlak kurallarına uygun olmak zorundadır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.