Neler Yeni

Marka Xiaomi Redmi Note 8 64 GB Özellikleri ve Cihaz Yorumları

Ö

Özlem Saydam

Ziyaretci
Kızım için aldım. O kadar çok beğendi ki başka markalara 10 basar diyor. Paketleme mükemmel , kısa sürede teslimat. Çok teşekkür ederiz Trendyol ????????????

M

Mücadiye Alemdar

Ziyaretci
alalı 25 gün oldu hala gelmedi geleceğide mechul ben .30günun sonunda mahkeme hakkim doguyo ozamana kadar gelmezse tüm yasal haklarimi kullanicam.ne guzel is ya hem parayi pesin al sonra o parayi 25 gun kullan ürünude gönderme ne guzel memleket

P

Pelin Ayaslan

Ziyaretci
28.11.2019, saat:20.15 civarında 1299 TL.ye çılgın fiyattan yakaladım ve aldım. teşekkürler trendyol

A

Ali muharrem Aktoz

Ziyaretci
Anneme almıştım fiyatı 1500 kadardı sanırım. Güzel telefon ancak şu anki fiyatını hak etmeyecek bir telefondur bence.

H

Halil Übeyli

Ziyaretci
5 ay önce 1530 a aldım fiyat çok uygundu telefon efsanenin de efsanesi gözü kapalı alınır ????????????

O

Orhan Kirazdibi

Ziyaretci
Ürün oldukça başarılı. İndirimdeyken 1710₺ aldım. Paketlemesi son derece dayanıklıydı. Merak edenler için içinden şarj aleti ve şeffaf telefon kılıfı çıkıyor, kulaklık yok.

M

Mustafa ferhat Baran

Ziyaretci
ürün yaklaşık bir haftadır elimde. öncelikle güzel paketlenmiş kutu sağlam bı şekilde geldi ve kargo da gayet başarılıydı. telefon şarj olarak 4000 May gibi davranmıyor şarjı eğer her gün elinizdeyse 1 günü ucu ucuna çıkartıyor özellikle ekran şarjın yarısını yiyor. hız performans olarak oyun oynamayan birisi olarak gayet iyi. kamera güzel ancak sanki lens çok başarılı değilmiş gibi yani bı iPhone netliği yok öyle diyim. parmak izi okuyucu bazen algılamıyor bir kaç kere denemek zorunda kalıyorum. sesi gerçekten güzel. telefon büyük bı telefon şimdiden uyarayım eliniz küçükse kontrol etmeniz zor olabilir. önceden LG kullandığım için arayüz iyi geldi bana gayet kullanışlı. ürünü dengi diğer telefonlarla kıyaslandığimda 4 fiyatına göre kıyaslarsak kesinlikle 5 yıldız hakediyor. öyle diyim güzel telefon fiyatına göre pişman olmazsınız.

Ö

Ömür Akçınar

Ziyaretci
şahane ben 1650 iken aldım 3 ay oldu bir telefondan beklentim ne ise sana onu gayette veriyor ilerleğen zamanda da memnuniyetim devam ederse eşim içinde düşünüyorum kulaklık ta olasaymış iyi olurmuş ama olsun tavsiye???? ederim ????

Ş

Şenay Diler

Ziyaretci
Telefon çok güzel Arka koruyucu kılıf çıkıyor ama tamperli cam çıkmıyor teslim almadan önce temin ediniz Klavyesini değiştirince daha hızlı bir yazma deneyimi elde ediyorsunuz SwiftKey öneririm Hızlı ve akan bir telefon ses kalitesine şaşıracaksınız İş telefonum Mate 20 lite dan daha çok temiz ses çıkartıyor babama da Redmi 8 aldık xia seviyoruz

Ü

Ümit Güven

Ziyaretci
indirimde 1650 TL'ye aldım içinden sadece kulaklık çıkmıyor xiaomilerim genelinde olan bir durum bu telefonu iki gündür kullaniyorum kurulumu kolaydi 2 gün içersinde teslim edildi yurt içi kargo geldi faturalı garanti belgeliydi. çok beğendim telefonumu bu fiyata gayet iyi şık bir bayanin kullanımınada çok uygun beyaz olanı tercih ettim teşekkür ederim.

A

Alper Topçam

Ziyaretci
Şarj çok hızlı ve uzun gidiyor. Hiç donma yapmıyor. Keşke ois olsaydı. Genel olarak gerçekten fiyat performans ürünü denebilir. Pro da helia var bunda snapdragon dolayısıyla tercih sebebim bu oldu. Ayrıca Wi-Fi açık iken 4.güne yüzde 20 şarj ile geçebiliyorum. Bence fiyatına göre ilk tercih sebebi performans olanlara hitap ediyor. Kamera öncelikli değil peşinen söylemeliyim. Makrosu vs güzel ama ois büyük eksiklik ve autofocus da kusursuz sayılmaz. 3 ay evvel 1680 TL den aldım.

Bu Bilgilendirmeyi Dikkate Alın!
Yazılan yorumlar genel ahlak kurallarına uygun olmak zorundadır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.