Neler Yeni

Marka Xiaomi Redmi Note 8 64 GB Özellikleri ve Cihaz Yorumları

G

Gülbahar Kömbe

Ziyaretci
1550TL civarlarında aldım görünüş olarak biraz kalın bir telefon ama alıştım. Bu fiyata diğer markaların amiral gemilerine taş çıkartır 1500TL'ye telefon yeniledim kullanıyorum memnunum

N

Nurmuhammet Arıkan

Ziyaretci
ürün süper bir ürün. fotoğraf çekim kalitesi 10 numara. kesinlikle tavsiye ediyorum.

P

Pınar Yücebilgiç

Ziyaretci
Ürün çok iyi fiyat çok uygun sadece Nasa İletişim ürünü 10 günde gönderdiği için 1 yıldız puan kırdım alan herkese hayırlı olsun

E

Ebru İlarslan

Ziyaretci
5 ay önce Nasa iletişimden almıştım cook memnunum içinden şeffaf kılıf da cikiyor. Garantili ürün guvenebilirsiniz. Zaten trendyoldan aldığım ikinci telefon alışverişimdi, ilkini anneme almıştım Samsung A50. İndirimleri yakalayabilirseniz gerçekten çok çok karlı oluyor. Piyasa fiyatının 400-500₺ altında almıştım ???? ben aldığımda 1703₺ idi şimdi artmış .

D

Deniz Çivi

Ziyaretci
yorumlara bakarak ve piyasada epey arastirarak aldim. memnun kaldım. tlfn guzel sıkıntısız. kullanim talimatlarina uyuldugunda uzun omurlü olacagina inaniyorum. kullanimi rahat ve kolay. goruntu kalitesi guzel, kameralari cok guzel. 1saat boyunca uygulamalar arasinda gezip tlfnu kurcalarken farkettim ki 1saatte %5 sarj azaliyo. batarya sorunu olan tlfndan boyle bi tlfna gecen biri icin bu cok cok iyi bi deger. Mi nin kendi magazasinda mavisi 1850tl idi. burada beyazı 1674.9tl, bence cok iyi, almayi dusunen varsa bu firsati kacirmasin derim. tavsiye ederim. bi sıkıntı yasamadim. insallah ileriki zamanlarda da yasamam.

G

Gizem Alisinanoğlu

Ziyaretci
Çok hızlı kargo. Beklentimin üzerinde bir telefon.kaliteli.güncelleme ile dahada güzel oldu. sesi ekranı arka yüzeyi felan 10 numara bence hiç düşünmeden alın. bu fiyata alınacak en iyi telefon.

M

Mustafa İltemiz

Ziyaretci
Ürün kesinlikle fiyat performans ürünü , mavi rengini aldım o mavinin tatlılığı ve telefonun alt bölgesine doğru mor renge bürünmesi çok ama çok güzel duruyor. Telefonun özelliklerini internetten bulabilirsiniz ben 1 haftalık deneyimimi sizinle paylaşayım, İlk olarak bataryasını ele alalım bataryası bir günü çok rahat çıkarıyor pubg oynarken tek maçta %10-15 arası şarj tüketiyor. İkinci olarak yüz tanıması ve parmak hızı okuma süresi çok kısa , ekran full hd görütü kalitesi güzel renk tonları aşırı canlı, son olarak kameralara gelelim arka kameraları çok güzel çekiyor ancak ön kameraya 5 üzerinden 3 veririm çünkü 13.4 mp kamera pek yeterli değil ama kötü çekmiyor daha iyi olabilirdi. Not: pubg oynarken hiç kasma olmadı ancak oyun hd açmama izin vermiyor en fazla dengeli grafikte oynadım ama hiç kasma ve ısınma olmadı telefonda.

A

Ayşegül Erdem

Ziyaretci
Güzel paketlenmiş 20 gündür kullanıyorum çok memnunum almak isteyenlere tavsiye ederim.

A

Alparslan Hayvacı

Ziyaretci
ürünü 23.04.2020 sipariş ettim bana gelişi 30.04.2020 oldu bu kargo süreci çok kötü onun haricinde cihazı aldığım 2 gün arama yaptığımda karşı tarafın sesi gelmiyordu ve benim sesim karşı tarafa gitmiyordu telefonu kapatıp açınca düzeldi böyle bir problem yaşadım onun harıcinde ürün çok iyi.

Y

Yunus Tosunoğlu

Ziyaretci
Size tavsiye ederim bunu bende aldim çok güzel çok kaliteli resim selfie özelliği süper her gün 100 tane çekilebilirim ayrıca 64 gb 256 da olabiliyor ayrıca 2 hat birden oluyo

Bu Bilgilendirmeyi Dikkate Alın!
Yazılan yorumlar genel ahlak kurallarına uygun olmak zorundadır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.