Neler Yeni

Marka Xiaomi/Redmi 8A 32 GB Özellikleri ve Cihaz Yorumları

O

Onur Özcürcü

Ziyaretci
fiyat performans ürünü, tüpe c, 5000 ma pil, vs. işlemci 439 ama günlük uygulamalarda sorunsuz. güzel ürün.kamerasini beğendim

A

Ali rıza İnanduğçar

Ziyaretci
gayet hızlı ve güzel paketletilip teslim edildi.ürün 10 numara başarılı fiyatına göre ancak o kadar olur.

M

Mustafa Sürer

Ziyaretci
Endişe ederek almıştım. Bataryasının maşallahı var. Telefon çok ergonomik,görüntüsü çok şık. Ekran gorning gorilla glas 5 bu da enteresan. 2 gb ram den dolayı endişe etmiştim. İşlemci ram ilişkisi başarılı bence. Telefon akıcı donma kasma yok. 900 civarı fiyat daha ne olsun. Xiaomi Türkiye garantili olmadı da önemli bence. Amca telefonu diyenler varmış ama satın alınca öyle olmadığını göreceksiniz. Gerçekten çok güncel ve şık bir görünümü var. Tavsiye ederim.

Y

Yasemin Çermikli

Ziyaretci
Ürünü teslim aldım paketlenme süper herşeyiyle ilk açılışını ben yapmış oldum parasına göre mükemmel bir telefon şarj olayı süper full şarjda 6 saat geçmesine rağmen%100 olarak durdu ışıksız ortamda çektiğim fotoğraflardan fazla memnun kalmadım gün Işığında çekilen fotoğraf gayet iyi durumda alışverişten memnun kaldım bu fiyatlara bu telefon alınır.

M

Mehtap Aydınlı

Ziyaretci
Kullanışlı bir telefon fakat fiyatı çok artmış ben aldığımda 900₺ idi biraz plastik bir telefon fakat fotoğraf kalitesi idare eder fotoğrafla işiniz yok ise rahat kullanırsınız

S

Serpil Dinç

Ziyaretci
Ürün 2 günde elime ulaştı.Kargo hızlıydi ve güzel paketlenmisti.Uzun zamandır kardeşim için 800-1200 bandında telefon arıyordum.En son bunda karar kıldık.Kesinlikle fiyat performans cihazı.Bu fiyata daha iyisini bulmak zor.Wifi sinyal gücü çok iyi, bataryası 5000 olduğu için sizi 2 gün bile idare edebilir, kamerasi fena değil , görüntü kalitesi güzel , hoparlör idare eder, kullanıcı arayüzü de fena değil.Kötu yanı olarak belki kutusundan kulaklık çıkmaması yazabilirim.Onun dışında özetle bu fiyata göre iş gören bir telefon.Saticiya ve trendyola teşekkürler.

Y

Yasemin Yücesu

Ziyaretci
Ürün her anlamıyla iyi olan bir ürün. En büyük avantajı da 5000mah pil gücüne sahip olması.kargolanma işleminden kullanma işlemine kadar her aşamada memnun kaldık

T

Tuna Çiğdem

Ziyaretci
ürün 2 günde geldi ve çok güzel paketlenmiş 1050 liraya alınabilcek en iyi telefon,yüz tanıma özelliği belirtilmemiş ama telefonda mevcut yüz tanıma özelliği çok hızlı

G

Göksel Gürün

Ziyaretci
Çok hızlı kargo 600 km yolu bir günde geldi.Tam bir Fiyat-Performans ürünü dolar arttıkça fiyat artıyor daha fazla artmadan kaçırmayın derim.

İ

İrfan Güçlü

Ziyaretci
Öncelikle Pubg açmaz diyenleri dikkate almayın, düşük ayarlarda bir saniyelik takılma dahi olmadan oynayabilirsiniz. Ayriyeten diğer oyun performansları da gayet yeterli. Şarj konusunda her türlü memnun kalacaksınız. Aralıksız kullanımda en erken 24 saatte yüzde 10 kalıyor. Kamerası idare eder. Görüntüyü net ve güzel şekilde kaydediyor ancak beklentiniz daha iyi bir kamera kalitesiyse sizi tatmin etmeyecektir. Isınma yok neredeyse, önceki telefonum alev alıyordu. Bunu kullanınca çok şaşırdım. Oyunun grafiğini fullerim, kamera dediğin vücudumdaki kıla kadar netleyecek gibi özel istekleriniz yoksa bu üründen daha iyi telefonlar almanız gereksiz masraf. Uzun vadede ne gibi sıkıntılar çıkarır bilemem ama şu anlık memnunum, tavsiye ederim.

B

Berrak Salik

Ziyaretci
ürün gayet guzel fakat kullanma kılavuzunu begenmedim ve kulaklığı yoktu.kulakligi olmayan 0 telefon olur mu?

Y

Yakup onur Çeçen

Ziyaretci
cihazı öğlenden sonra speriş vermeme rağmen ertesigün elime uşatı güzelpaketlenme yapılmış.memnun kaldım.redmi 8.a.fiyatına göre gercekten cok güzel pili efsane samsun a,20 almıştım 5,ay önce menunun ama keşke daha fazla para vermeysdim .ŞUANDA COK MEMNUNUM BAKACAGIZ NASIL İLERDE

M

Mehmet Erçen

Ziyaretci
telefon şuan elimde 10 numara telefon oyun telefonu değil ben sosyal medyada rahat gezmek için aldm ekran kasa oranı mükemmel ses iyi tavsiye ederim satıcı başarılı yurtiçi kargo pişmanlıktır.

V

Vahide Mekikoğlu

Ziyaretci
Tam bir f/p ürünü. 5000 mah batarya 3. güne yürüyor. Dolu dolu 2 gün. Kasma donma yok. En önemlisi çok şık bir telefon. gürültü engelleyici ikinci mikrofonu var. Bir de gorning gorilla glas 5 olması da çok güzel. 900 bandında fiyat daha ne olsun. Ben tavsiye ediyorum. Özellikle hediye etmek için oldukça ideal.

A

Aziz Blengabs

Ziyaretci
ürün beklediğimden çok daha iyi estetik performans fiyat şarj performansı çok iyi özellikler tatmin edici 10/10puan

Bu Bilgilendirmeyi Dikkate Alın!
Yazılan yorumlar genel ahlak kurallarına uygun olmak zorundadır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.