Neler Yeni

Marka Xiaomi/Redmi 8A 32 GB Özellikleri ve Cihaz Yorumları

Hasip

Destek Ekibi!
Yönetici
Admin
Ağırlık188 g
Arttırılabilir Hafıza512 GB'a kadar
Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi)Var
Bağlantı Hızı42.2 Mbps
Bekleme SüresiBekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
BluetoothVar
Boyutlar156.5 x 75.4 x 9.4 mm
Çift HatlıVar ( Tek İşlemcili )
Dahili Hafıza32 GB
Dahili ModemVar
Dokunmatik EkranVar
Ekran Boyut Aralığı6 inç ve Üzeri
Ekran Boyutu6,2 inç
Ekran Çözünürlüğü720 x 1520
Ekran Renk Çözünürlüğü16 Milyon
Ekran TipiIPS LCD
E-mail DesteğiVar
Entegre FlaşVar
Entegre KameraVar
Garanti TipiResmi Distribütör Garantili
Görüntülü KonuşmaVar ( Uygulama ile data kullanır )
Göz TaramasıYok
GPS (Küresel Konumlama Sistemi)Var
Hafıza Kartı TipiMicro SD
HandsFree (Eller Serbest)Var
İşlemci Kapasitesi1,95 GHz Quad Core + 1,45 GHz Hexa Core
İşletim SistemiAndroid 9.0 (Pie)
İşletim TürüAndroid
Kablosuz ŞarjYok
Kamera Çözünürlüğü Aralığı8 - 12,9 MP
Kamera Çözünürlüğü12 MP
Kamera Zoom (Yakınlaştırma)3x, Var
KlavyeYok
Konuşma SüresiKonuşma süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
Mobil Bağlantı Hızı4.5G
MP3 ÇalmaVar
NFC (Yakın Alan İletişimi)Yok
Ön (Selfie) Kamera Aralığı8 - 13,9 MP
Ön (Selfie) Kamera8,0 MP
Parmak İzi OkuyucuYok
Pil Gücü Aralığı5000 mAh ve Üzeri
Pil Gücü5000 mAh
Pil TürüLi-Po
RadyoVar
RAM Kapasitesi2 GB RAM
Ses KayıtVar
Şarj GirişiType-C
Şebeke850/900/1800/1900
Telefon HafızasıVar
Telefon TipiBar Tipi
Video KayıtVar
Video OynatmaVar
Wi-Fi802.11 b/g/n
Yüz TanımaYok
Zil TipiPolifonik

L

Lal Özata

Ziyaretci
Fiyat performans ürünü. Kamerası vasat. Şarjı çok uzun gidiyor zaten bataryası 5000 lik. Bu fiyata iyi bir ürün.

K

Kemal Uslan

Ziyaretci
sipariş kargoya verildikten 10 gün sonra elime ulaştı. üründe şimdilik bir sorun yok.

Ç

Çağlanur Ceylan

Ziyaretci
Daha önce iki tanıdığıma aldığım bu telefonu üçüncü bir tanıdığa da aldım. İlk aldığımı 872 liraya almıştım. Şu an 992'ye almıştım. Kur 6.30 olmuşken bu özelliklerde bu batarya gücünde 1000 liranın altında telefon. Daha ne olsun?

Monarch

Destek Ekibi!
Yönetici
Admin
Daha önce iki tanıdığıma aldığım bu telefonu üçüncü bir tanıdığa da aldım. İlk aldığımı 872 liraya almıştım. Şu an 992'ye almıştım. Kur 6.30 olmuşken bu özelliklerde bu batarya gücünde 1000 liranın altında telefon. Daha ne olsun?
Aynen Çağlanur hanım harika cihaz bende bir tanıdığıma tavsiye ettim aldı şuan kullanıyor gayet memnun. alan herkeze hayırlı olsun güle güle kullansın..

K

Kerim Büyükceran

Ziyaretci
yaklasık 4 aydır kullanıyorum Bn aldım da 900 TL idi ürün gayet güzel 4 ay boyunca hiçbir sıkıntı çekmedim herkes alabilir

Y

Yağmur Peyk

Ziyaretci
1055 TL aldım, telefon fiyatına göre başarılı uzun süre idare eder anneme hediye olarak aldım beğendi

Ö

Özge Günalan

Ziyaretci
hızlı teslim uygun fiyat için teşekkürler. ürünü alırken içinden kulaklık kılıf ve ekran koruyucu çıkmadığını bildiğimden aynı gün onları da sipariş verdim. 2 GB ram in eksikliği var. ama ekran HD olmasına rağmen çok güzel görünüyor. 5000 mah pil ile sabah 5.30 da çıkıp akşam 12 ye kadar yüzde 100 den yüzde 53 e düştü. oyun oynamadim. ama WhatsApp Instagram LinkedIn gibi sosyal medya acikti. arada haberlere baktim. sadece pil ve ekran için bile bu para için fazla iyi. günlük kullanımda bı sorunu yok. kamerayla pek bı isim yok ama fotoğraflar fena degil. alacaklara hayırlı olsun

A

Ayşegül Alpaslan

Ziyaretci
ürün gayet güzel ve şarj sorunu yok sadece ürün ü aldığım yer 10 gün içinde gönderdi bunu sorun yapmazsanız herkese tavsiye ederim.

E

Eda Dayı

Ziyaretci
10 günde ulaştı ürün paketleme güzel. fiyat performans ürünü. daha once de bu magazadan telefon aldim memnunum.

G

Gökhan Zor

Ziyaretci
Öncelikle telefon aynen gösterildiği gibi ve özellikleri de aynı. Kargo 3 günde geldi ve paketleme çok sağlamdı. Telefonu annem için aldım, gerçekten bende annemde beğendik. Gayet kullanışlı, ve bu fiyata alınabilecek en iyi telefon. Bataryasının 5000 mAh olması ayriyetten güzel. Bu telefonu almak istiyorsanız hiç tereddüt etmeyin.

M

Mediha Derli

Ziyaretci
parasına göre çok güzel bir cihaz. 1500 - 2000 TL verip marka satın almayın aynı işi görür batarya sı müthiş.

F

Ferhat Belen

Ziyaretci
Ürün fiyatına göre iyi bir telefon.kamerası 1500 TL bandı telefonlar ile aynı Hoparlör sesi çok yüksek.En uzak odadan bile rahat bir şekilde bozulmadan duyuluyor.Ram 3gb olsaydı tam fiyat performans

Bu Bilgilendirmeyi Dikkate Alın!
Yazılan yorumlar genel ahlak kurallarına uygun olmak zorundadır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.