Neler Yeni

Marka Xiaomi Redmi 8 64 GB Özellikleri ve Cihaz Yorumları

Monarch

Destek Ekibi!
Yönetici
Admin
Ağırlık190 g
Arttırılabilir Hafıza1 TB’a kadar
Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi)Var
Bağlantı Hızı42.2 Mbps
Bekleme SüresiBekleme süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir.
BluetoothVar
Boyutlar156.3 x 75.4 x 9.4 mm
Çift HatlıVar ( Tek İşlemcili )
Dahili Hafıza64 GB
Dahili ModemVar
Dokunmatik EkranVar
Ekran Boyut Aralığı6 inç ve Üzeri
Ekran Boyutu6,26 inç
Ekran Çözünürlüğü720 x 1520
Ekran Renk Çözünürlüğü16 Milyon
Ekran TipiIPS LCD
E-mail DesteğiVar
Entegre FlaşVar
Entegre KameraVar
Garanti TipiResmi Distribütör Garantili
Görüntülü KonuşmaVar ( Uygulama ile data kullanır )
Göz TaramasıYok
GPS (Küresel Konumlama Sistemi)Var
Hafıza Kartı TipiMicro SD
HandsFree (Eller Serbest)Var
İşlemci Kapasitesi2,0 GHz Dual Core + 1,45 GHz Hexa Core
İşletim SistemiAndroid 9.0 (Pie)
İşletim TürüAndroid
Kablosuz ŞarjYok
Kamera Çözünürlüğü Aralığı8 - 12,9 MP
Kamera Çözünürlüğü12 MP + 2 MP
Kamera Zoom (Yakınlaştırma)3x, Var
KlavyeYok
Konuşma SüresiKonuşma süresi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır, ürünün modeline göre değişiklik gösterebilmektedir
Mobil Bağlantı Hızı4.5G
MP3 ÇalmaVar
NFC (Yakın Alan İletişimi)Yok
Ön (Selfie) Kamera Aralığı8 - 13,9 MP
Ön (Selfie) Kamera8,0 MP
Parmak İzi OkuyucuVar
Pil Gücü Aralığı5000 mAh ve Üzeri
Pil Gücü5000 mAh
Pil TürüLi-Po
RadyoVar
RAM Kapasitesi4 GB RAM
Ses KayıtVar
Şarj GirişiType-C
Şebeke800/850/900/1800/1900/2100/2300/2500/2600
Telefon HafızasıVar
Telefon TipiBar Tipi
Video KayıtVar
Video OynatmaVar
Wi-Fi802.11 b/g/n
Yüz TanımaVar
Zil TipiPolifonik - MP3

U

Uslu Boduroğlu

Ziyaretci
Arkadaslar urun hakkında bilgilendirme yapcak olursak alanlara tavsiyem eğer oyun ağırlıklıklıysanız tam bir performans telefonu. Zaten bataryası 5000 mAh. Yani suan da piyasada ki en iyi bataryaya sahip. Sarj aleti de kocaman ve hızlı sarj özellikli.Dış olarak çok sağlam ve parlak mavi çok şık duruşa sahip boyutu da baya iyi. Telefonun bir çok farklı özellikleri var. Kamera olarak normal bir düzeyde ama yok kamera çok önemli derseniz de üst modeli var suan da 1500tl civarı xiaomi note8 onu alabilirsiniz. Biz bunu seçtik ve gayet güzel alan pişman olmaz

H

Hande Altıntaş

Ziyaretci
samsung A10 ve 10s ile karsilastirirken bu urunu gorduk ve karar verdik teslimat ve fiyat vok iyiydi 1335 tl aldik memnunuz kilif icinde ama kullaklik yoktu .

V

Vedat Ermenek

Ziyaretci
ürünün artıları fiyatına göre 64 GB hafıza ve 4 GB ram olmasi hızlı şarj özelliği var 18w a kadar fakat içinden çıkan şarj aleti 10w gücünde burdan puanı çok kiriyorum bataryası gayet iyi 5000 mah kulaklık çıkmıyor değerlendirmem bu sekilde.

N

Nafiye Koçakoğlu

Ziyaretci
öncelikle ürünü pazar günü annem için sipariş verdim salı günü elimize ulaştı hız için teşekkürler. telefonu teslim alır almaz kutudaki IMEI numarasından garantisini kontrol ettim yıl olarak yazmıyor ama garantisi olduğunu doğruladım. ürün ilk açıldığında %60 şarjı vardı ve salı geceye kadar zor bitirebildik şarjını. çarşamba öğlen 11de full doldurduğumuz şarjı bugün cuma hala 57 telefon normal sıklıkta kullanıldı oyun oynanmadı. şarjı çok iyi gidiyor ilk gözlemlerimize göre. telefonda beğenmediğim tek şey kamerası ama fiyatına göre yine de iyi. f/p olarak kaçırılmayacak telefon

B

Bedreddin Üretener

Ziyaretci
ürün siparişimin ertesi günü kargoya verildi 2. gün elimde oldu teşekkürler Telefon Dünyası . Telefonun rengi ve fiyatına göre özellikleri çok iyi 5000 mah batarya 4 GB ram 64 hafıza fiyatına göre çok iyi özellikler işlemcisi de fiyatına göre orta düzey . Tebriği sonuna kadar hakediyor Xiaomi!

S

Simge Keskiner

Ziyaretci
Ürün hızlı bir şekilde elime ulaştı. Anneler günü indiriminden 1550 tl ye anneme aldım. Bu fiyata kullanılabilecek güzel bir telefon. Xiaomi nin Türkiye servisinin de gayet hızlı ve güvenli olduğunu biliyorum

T

Tülay Şekerli

Ziyaretci
ürünün fiyatı çok Uygun.. aynı özellikte bir telefonun fiyatı 2500 . herkes gönül rahatlığıyla alabilir.. kargo hızı da başarılı.. cumartesi verdiğin sipariş pazartesi elimdeydi..

Bu Bilgilendirmeyi Dikkate Alın!
Yazılan yorumlar genel ahlak kurallarına uygun olmak zorundadır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.