Neler Yeni

Marka Huawei P30 Lite 128 GB Özellikleri ve Cihaz Yorumları

Monarch

Destek Ekibi!
Yönetici
Admin
Ağırlık159 g
Arttırılabilir Hafıza512 GB'a kadar
Assisted GPS (Baz İstasyon Destekli Küresel Konumlama Sistemi)Var
Bağlantı Hızı42.2 Mbps
Bekleme SüresiMaksimum 293 Saat (3G ile)
BluetoothVar
Boyutlar152.9 x 72.7 x 7.4 mm
Çift HatlıVar ( Tek İşlemcili )
Dahili Hafıza128 GB
Dahili ModemVar
Dokunmatik EkranVar
Ekran Boyut Aralığı6 inç ve Üzeri
Ekran Boyutu6,18 inç
Ekran Çözünürlüğü1080 x 2312
Ekran Renk Çözünürlüğü16 Milyon
Ekran TipiIPS LCD
E-mail DesteğiVar
Entegre FlaşVar
Entegre KameraVar
Garanti TipiResmi Distribütör Garantili
Görüntülü KonuşmaVar ( Uygulama ile data kullanır )
Göz TaramasıYok
GPS (Küresel Konumlama Sistemi)Var
Hafıza Kartı TipiMicro SD
HandsFree (Eller Serbest)Var
İşlemci Kapasitesi2,2 GHz Quad Core + 1,7 GHz Quad Core
İşletim SistemiAndroid 9.0 (Pie)
İşletim TürüAndroid
Kablosuz ŞarjYok
Kamera Çözünürlüğü Aralığı20 MP ve Üzeri
Kamera Çözünürlüğü48 MP + 8 MP + 2 MP
Kamera Zoom (Yakınlaştırma)3x, Var
KlavyeYok
Konuşma SüresiMaksimum 21 Saat (3G ile)
Mobil Bağlantı Hızı4.5G
MP3 ÇalmaVar
NFC (Yakın Alan İletişimi)Yok
Ön (Selfie) Kamera Aralığı20 MP ve Üzeri
Ön (Selfie) Kamera24 MP
Parmak İzi OkuyucuVar
Pil Gücü Aralığı3000 - 3499 mAh
Pil Gücü3340 mAh
Pil TürüLi-Po
RadyoYok
RAM Kapasitesi4 GB RAM
Ses KayıtVar
Şarj GirişiType-C
Şebeke850/900/1800/1900
Telefon HafızasıVar
Telefon TipiBar Tipi
Video KayıtVar
Video OynatmaVar
Wi-Fi802.11 a/b/g/n/ac
Yüz TanımaVar
Zil TipiPolifonik - MP3

R

Rabia Büyükceran

Ziyaretci
Bu telefonu eşime aldım. Ben Mate 20 lite kullanıyorum. P30 Lite video ve fotoğraf kalitesi yönünden Mate 20 lite 'dan daha iyi. Şarjı çok iyi dayanıyor. Gönderilen üründe hiçbir sıkıntı yaşamadık. Alışverişten gayet memnunum.

M

Melih Haras

Ziyaretci
gercekten cok memnun kaldim.Huawei P30 lite 128 GB aldim.Cok hizli bir şekilde elime ulasti.faturasi herseyi icinde muazzam bir şekilde paketlenmisti.ilk başta cok tereddut etmistim yanilmisim

Y

Yasin Soncul

Ziyaretci
Telefon 1,5 günde geldi hızlı teslimat .Huawei p30 lite tavsiye ederim .Teşekkürler mağaza.

F

Füsun Duman

Ziyaretci
Kvk garantisi altında. Orjinal kutusunda çabuk ilgili alışveriş. Yorumlara bakarak aldım kesinlikle tavsiye ederim başarılı satıcı. 500 tl fazla para verip operatör veya shoplardan almayın. Aracıları ortadan kaldırın..

M

Mehmet ali Gebedek

Ziyaretci
Telefon güzel bu fiyata alınabilecek tam bir fiyat performans ürünü özellikle ön kamerası çok net selfie için mükemmel şarj konusuna gelince 1 gün sizi kullanma durumuna göre çıkartmayabilir. Ekran HD olduğu için çok ayrı bir anavtaj oynadığınız oyunlar daha bir keyifli. (pes2020-pubg) oyunlarda ısınma kasma donma takılma durumu hiç olmuyor. Satıcıya teşekkürler ekran koruyucu üzerinde geldi.

M

Murat Turanoğlu

Ziyaretci
ürünüm kısa sürede geldi ve çok iyi çok memnun kaldım piyasaya göre 400 küsür fark var herkese öneririm

T

Tuğba Uslu

Ziyaretci
Üründe 10 numara paketleme de 10 numara rahatlıkla alabilirsiniz kvk garantisinde süper cepekspress e çok teşekkür ediyorum.

Ö

Özer Arsal

Ziyaretci
Ürünü 02.04.2020 tarihinde sipariş ettim. Elime 04.04.2020 tarihinde geldi. Üstelik Koronavirüs yüzünden bulunduğum şehire giriş çıkışlar yeni yasaklanmıştı. Siparişim iptal olur diye düşünmüştüm. Ama çok şükür geldi. İlk kez elektronik ürün siparişi verdim. Biraz tedirgindim. 4 gündür telefonu kullanıyorum ve çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum. Kamerası harika. Özellikleri efsane. Huawei markasının ürettiği bütün ürünler çok güzel zaten. GÖNÜL RAHATLIĞIYLA ALABİLİRSİNİZ. Ayrıca kutuyu çok güzel bir şekilde ambalaj etmişler. Vakumlu bir şeyin içerisinde geldi. Kargoda hasar görmesi imkansız. Sadece ekran koruyucu ve telefon kılıfı çıkmadı kutunun içerisinden. Şarj aleti ve kulaklık vardı. Bunu da belirtmek isterim.

E

Ezgi Deniz

Ziyaretci
Herkesin kargosu kısa bır sure içinde gelmiş ama benımkı 10 gun sonra geldı satıcı hiç iyi değildi telefonda tek kötu yanı kamerası filtreli gıbı gösteriyor dudakları pembe yapıyor o kadar iyi iyi diye abartılan bır kamera olması şaşırtıcı ön kamera kullanan bır genç kız olarak bence hiç iyi değil kamerası tum yorumlara guvenerek aldım pişmanım

B

Bilgi Bölükdemir

Ziyaretci
Öğleden sonra 14:00 de verdiğim sipariş ertesi gün 09:00'da elimdeydi. cepekspress satıcısına bu konuda teşekkür ederim. ürün paketlemesi ve havalı korumasıyla sorunsuz elime geçti. telefon zaten belli anlatmaya gerek yok.

Bu Bilgilendirmeyi Dikkate Alın!
Yazılan yorumlar genel ahlak kurallarına uygun olmak zorundadır. Bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyoruz.